Duben 2008

Jedem na chatu..

30. dubna 2008 v 15:09 Moje kecy
Ach joooo, mě se tam nechce. No jo, ale rodiče si prostě usmysleli, že když je to volno, tak pojedeme na chatu. Minulej víkend sem to usmlouvala, předminulej taky, ale teď nejde nic dělat.. :( No, ale možná to nebude tak strašný... nevyndám sluchátka z uší a snad to přežiju xD Teď jsem ještě chtěla oběhnout SB, ale přišla mamka a musim balit.... Tak se omlouvám. Jo a vrátíme se až v pátek nebo sobotu, tak napíšu potom:) Se s váma teda zatim loučim a užijte si volno. Pp!

Rozhovor s Geem a Frankem

29. dubna 2008 v 21:08 Rozhovory
tady je skvělej rozhovor. Nechci to kopírovat, tak dávám odkaz. Je to docela dost dlouhý a to překládání muselo stát velkej čas (a trpělivost:))

New design:)

29. dubna 2008 v 20:59 Změny na blogu
Mám zas novej design..myslim, že už ste si všimli xD Ho tu mám od odpoledne. Mě se teda líbí o dost víc než ten předtim, je takovej jednoduchej. A tohle je moje hodně oblíbená fotka, tak sem si to nemohla odpustit =)

Přihlásila sem Geeho do SONC

24. dubna 2008 v 9:01 Moje kecy
Tak sem přihlásila Gerarda do soutěže o nej celebritu, je to TADY. Prosím hlasujte, beztak si to Gerard zaslouži xD Tak vám všem děkuju.. =) Jo a když budete potřebovat hlásnout tak stačí napsat =)

Máme PC a já doma nemůžu na compa

24. dubna 2008 v 8:21 Moje kecy
Sem na informatice a vytváříme nějaký debilní stránky nebo co, vůbec mě to tu nebaví a to před chvílí začala hodina. Strašně se vám všem omlouvám, že nepíšu, ale doma se nedostanu na comp, protože nemám svůj. Taťka tam píše nějakou diplomovou práci nebo tak něco a je tam vždycky celej den... Takže nejspíš ani v blízký době nepřidám žádnej článek.. ale budu se snažit. Hm, děsně mě tö štve.. mám z toho absťák. No jo, ale co se dá dělat... Tak zatim pp a možná se stavim =)

Pár Geeho keců X-) (Anglicky)

21. dubna 2008 v 19:57 Jeho hlášky
"Yeah, Frank is preety sexy. We're all kinda sexy. Our fans definitly are." . "Who wouldn't want to catch a guy in a bear suit?" . "I have the potential to be a fantastic alcoholic"
. "The Black Parade went home... back to Italy!" (to an audience, Oakland, California show 2007)
. "Even if you stop believing in us, we'll never stop believing in you."
. "Okay, I have to say thank you to every motherfucker in the audience. I have seen a couple people fall in the pit, and everytime someone has, everyone aroud them has helped them up. We haven't had to stop once, Because you guys are that fucking good!" - to audience at March 13th show in San Diego
. "On the count of three, everyone say fuck yeah, fuck yeah, fuck yeah!" - to audience at March 13th show in San Diego
. "You dirty, dirty, dirty motherfuckers..." - to audience, Hartford, CT show 2007
. "Hey, girls, you're beautiful. Don't look at those stupid magazines with sticklike models. Eat healthy and exercise. That's all. Don't let anyone tell you you're not good enough. You're good enough, you are too good. Love your family with all your heart and listen to it. You are gorgeous, whether you're a size 4 or 14. It doesn't matter what you look like on the outside, as long as you're a good person, as long as you respect others. I know it's been told hundreds of times before, but it's true. Hey, girls, you are beautiful."
-tahle už tady je i s překladem:) Ale nemohla sem si to odpustit=) . "Who's your daddy? Not me...see, I use protection. And so should you!" (on stage circa 2004) . "The Jersey mentality is: I work, I drink, I stay up all night, I try to meet a girl, it's a waste of time "
. "Everyone spit on this motherfucker."
. "OOH, somebody brought a lazer pointer, which is... magically dissapearing before our very eyes. Nobody likes the guy with the lazer pointer" audience boo fan "It's worse than jerking off, I'm fucking telling ya it's gonna make you blind."
show at Forum March 10

. Gerard: ?What I did realize on the Big Day Out, and that is, that we don't fit in with fucking anybody!" *Crowds screams*
January 23rd, Concert at The Tivoli, Brisbane
.
"Are you going to talk about my new love of raw clams?"
AP interview, December 06

Tak sem se vrátila=)

21. dubna 2008 v 19:56 Moje kecy
Už sem tady=) A du zase pryč, protože prudí brácha, že chce na comp.. Zveřejnim sem jeden článek, aby se neřeklo, sem ho našla v rozepsanejch. Omlouvám se všem SB, že nejspíš dneska nepřijdu, ale budu se kdyžtak snažit to stihnout. Jestli se mi nepovede udělat čas, tak to napravim zejtra=) Tak pp..

Nějakou dobu tu nebudu

17. dubna 2008 v 21:43 Moje kecy
Takže tu přes víkend nebudu, zejtra odjíždim k babičce, ze soboty na neděli sem u kámošky (to se možná ozvu) a pak zas k babičce až do pondlí. Takže se omlouvám SBčkům, že teď nebudu komentovat... Teď pudu asi už spát, sem nějaká unavená a zetra se navíc píše děják... no, tak se mějte a dobrou:)

myromance

17. dubna 2008 v 21:32
Další SB=) Je tady. Řekla bych, že teprve začíná, ale i přesto je to skvělej blog=)

Gerard hraje na klávesy

17. dubna 2008 v 21:29 | Jannica |  Gerard - samostatné fotky
No, by to klidně zvládnul sám a nemuseli by brát Jamese... xD

corpuswille

17. dubna 2008 v 21:27
Tak tohle je další spřátelák, je úplně super! Najdete tam samozřejmě MCR a taky hodně povídek, takže se tam podívejte! =)

Gee - sex god

17. dubna 2008 v 14:50 Z časáků
Heh, co to má bejt? xD Sex god xD Docela pravda ne?

Část rozhovoru s Filterem

17. dubna 2008 v 14:46 Rozhovory
My Chemical Romance už dávno nejsou nezávislá skupina pro pár emo nadšenců. I když se o ně původní fanoušci neradi dělí, nemají na výběr - tahle parta teď prostě patří mezi největší kapely světa.

Photoshot

17. dubna 2008 v 14:42 | Jannica |  Gerard official
Je to už trochu starší photoshot, ale namám ho tu=)

dablik-petulinecka

17. dubna 2008 v 14:23
Tak mám zase další spřátelák a najdete ho zde. Je skvělej, jako každej blog o MCR=) Takže se tam určitě zajděte podívat.. =)

Geeho fotky...

16. dubna 2008 v 18:02 | Jannica |  Gerard fotky

Umbrella Academy bude možná zfilmovaná!

16. dubna 2008 v 17:42 News
Série komiksů "The Umbrella Academy" možná bude zfilmována! Vedení Dark Horse právě jedná s Universal Pictures o filmových adaptacích svých děl. Podle slov prezidenta DH Mika Richardsona bude zřejmě TUA jedním z favoritů. Vše je ale teprve ve stádiu příprav. Více zde.

Gee si balí:)

16. dubna 2008 v 17:35 | Jannica |  Gerard - samostatné fotky
No jo, už za mnou jede... xD

Gerard a Donna Lee Way (jeho mamka)

16. dubna 2008 v 17:34 | Jannica |  Gerard - samostatné fotky
Musim říct, že Gee je hezčí xD

Gee se zastal napadaných emařů v Mexiku

16. dubna 2008 v 17:32 News
My Chemical Romance's Gerard Way Condemns Emo-Bashers

Emo fans have been threatened with violence in Mexico in recent weeks, but apparently Gerard Way of My Chemical Romance has taken up the cause. When MCR took the stage this past Saturday at Zero Fest in Mexico City, Way immediately spoke in earnest to the crowd, according to MTV News:

"I want to say something today before we continue. Recently we've been hearing a lot of stuff about some violence here in your country having to do with kids who want to wear black t-shirts … or some kind of bull-- stuff like that. We don't want to see any f---ing violence! We came here for one reason, and that's to be at the f---ing rock show!"Gerard appears to be the first major music personality to stand up and say something in defense of the subculture that has been discriminated against recently. His profanity-laden rant could be the first step in some sort of peace treaty between emos and the ruffians who would impose their will upon them.

stručný preklad od Love.Halloween:

Jde o to, že v Mexiku byly v poslední době nějaký násilnosti proti fanouškům ema a Gerard na tohle téma začal mluvit na ZERO Festu, teď 12.04. Řikal, že přijeli kvůli show a ne kvůli nějakejm po***nejm násilnostem směřovanejm na lidi, který nosej černý trička. Píšou tu, že Gee je asi první hudební osobností, která se nějak zastala této od nedávna "diskriminované" subkultury.

Kopírovať len s týmto zdrojom!