Květen 2008

Budu 14 dní v Anglii

30. května 2008 v 21:25 Moje kecy
Budu 14 dní v Anglii, takže nečekejte nový články.. Taky se omlouvám SB a tak.. Jinak dneska už taky nestíhám, byli sme nakupovat a sem děsně utahaná.. ještě balit.. odjíždím zejtra večer. Možná se ozvu ještě ráno, ale nepočítám s tim. Až budu v Londýně tak budu všude po trafikách koukat, jestli tam nemaj Umbrella Academy xD Mi držte palce, ať to tam najdu xD Se teda tady mějte hezky, ať vám dobře dopadnou všechny závěrečný písemky;) a sem zvědavá, kolik se toho stane za tu dobu, co tu nebudu. Tak pp! Nashle za 14 dní!!! =)

Ray a fans

30. května 2008 v 21:13 R-fotky
Víc se mi toho nepodařilo najít..


Dneska nic zvláštního... =)

28. května 2008 v 21:47 Moje kecy
No tak dneska sme psali děják. Hm a budu mít čtyčku:( Jestli už nic psát nebudem, tak mi to zkazí vysvědčení a budu mít trojku. To mě štve. Jinak jedeme v sobotu do Anglie a já se nemůžu dočkat! =) Ještě přežít písemky do konce tejdne a pak daleko od starostí... jé.... xD No ale za dnešek už asi ani nemám co říct, prostě se nic neděje.. xD Tak čau... Jo a asi změnim design, protože se mi přestaly zobrazovat celý fotky, úplně stejně, jako to má kámoška. Nemůžete mi prosim poradit a napsat, jesli se vám to zobrazuje nebo ne? Dík moc.. =) A dobrou.. Jo a taťka zejtra bude dělat maturitu (dodělává si jí), tak mu nesmim zapomenout držet palce:) Ale už fakt du, tak pa..Nemá Ray vši? xD

28. května 2008 v 20:03 R-fotky
To mě docela rozesmálo... xD Jak studuje to jeho afro.. xD heh, možná to taky udělám, až ho jednou potkám.. (jestli někdy) .. xD

Gerard's bootcamp!

28. května 2008 v 20:00 Blbosti
xD To je blbost... Ani nevim, jak to komentovat..

MCR boty..

28. května 2008 v 19:55 Věci s MCR apod.
Sou hezký, až na ty..eh..tkaničky XD Nebo spíš mašle xD Ale sou děsně krásní ti netopýři... =)


O Cancer

27. května 2008 v 19:19 Jeho hlášky
Zpěvák My Chemical Romance Gerard Way se pustil do obhajoby písničky Cancer (Rakovina), která je součástí nové desky "The Black Parade" vycházející u nás 23. října. Písnička Cancer je podle frontmana vůbec ta nejtemnější, kterou kdy napsal.

"Není to žádná romantická písnička," píše Way v prohlášení. "Je velmi přímá, hodně brutální, je prostě taková jako ta nemoc sama. Nicméně rakovina je samozřejmě jen metafora. Ale ¨ten song se dá chápat i jako o rakovině, protože když umře nějaký pacient, je to velmi silný moment. Já jsem chtěl od začátku napsat tu nejtemnější písničku a myslím, že se mi to povedlo."

A přestože nová deska ještě není na světě a pilotní singl Welcome to the black parade, teprve zaplavuje média (ve Velké Británii se aktuálně stal singlem číslo jedna), kapela samotná již mluví o dalším natáčení. Resp. již světu sdělila, kde by další desku rádi natočili a kde ne.

Jestliže nové album natočili v izolovaném studiu v Los Angeles, pak pro příště se vidí v úplně jiném prostředí. "Teď jsme byli hodně izolovaní a moc dobře jsme se necítili," řekl Way. "Moc jsme toho okolo sebe neviděli a myslím, že se to na nás podepsalo, a to ne až tak pozitivně. Možná i proto je nová deska ne až tak moc hezká."

A kde by teda chtěl natáčet příště? "Myslím, že už se tam vracet nebudeme, zkusíme něco úplně novýho. Už jsme mluvili o Japonsku. To bude pro nás taky cizí prostředí, ale aspoň nebudeme zavření v tom škaredým domě."
mcr_pr1.jpg

Nějaké fotky

27. května 2008 v 19:18 | Jannica |  Gerard fotky

x)

26. května 2008 v 21:49 Moje kecy
Mám za sebou úspěšnej absolentskej koncert:) Dostala sem krásnou kytičku:) Sem ztahaná jak kůň. Du spát. A zejtra píšem matiku a šj. Hm, na to už kašlu. Du spát. Dobrou:)

Sem tu jenom na skok

26. května 2008 v 15:02 Moje kecy
Tááákže: xD Teď sem přišla domu, z akademie:) Tam se mi to docela povedlo a když jsem dohrála a uklonila se, celá má třída povstala (já to neviděla, protože na mě svítily světla, ale Kiki mi to pak řekla;)) a strašně skandovali... xD Takže fakt dík moc za podporu:) Strašně se mi potily ruce, bylo tam fakt vedro a kloizalo mi to xD Teď mi už jenom zbejvá tan absolvenskej a pak je klídek. Jo a taky zejtra píšeme matiku a špáninu. No já na to už kašlu, napíšu si tahák. Fakt se mi to nechce učit... Tak se mějte a sry, že vás asi dneska všechny nestihnu oběhnout, nějak vůbec nemám čas...
Jo a ještě sem dopíšu - ste se mě ptali na profil na lidech, tak sem -Jannica- a je to tadyFrankie a dinosaurus xD

26. května 2008 v 15:01 F-fotky
To je magor xD

Zase klavír a profily a jiný hovadiny xD

25. května 2008 v 21:46 Moje kecy
Tak se hlásim:) Zejtra máme se školou akademii, hraju na klavír xD A ještě k tomu mám večer absolventskej koncert, tak držte palce=) Strašně se tam těšim, úplně se nemůžu dočkat. Mě poslední dobou nějak strašně ty koncerty bavěj XD Už ani nevim, jestli je to proto, že mám ten klavír docela ráda nebo pro to, že sem už naprostej cvok xD No nic. Dneska sem se vrátila od babičky, kde sem byla od pátku a teď je mi blbě jak sem přežraná =D No jo, ale od toho sou přece babičky žj? xD Taky sem si udělala další hafec avatarů Gerarda, abych měla co cpát do článků... vlevo máte jeden, děsně se mi líbí ta fotka. Omg, on má prostě nádhernej úsměv! Jinak už nemám co napsat, snad jenom, že ten profil na bebo.com asi zrušim, protože tam neni chat a nemám si jak najít ty kámoše. A nikomu ho nemůžu poslat, protože by se ten člověk musel nejdřív přihlásit... hm, tak mi musí stačit ten na lidech. Já teda du, tak se mějte hezky... čau! =)

MCR o sebevraždě Hannah

25. května 2008 v 20:45 News
Je to krátký, ale myslim, že víc k tomu říct nemůžou...
Kopírujte s → tímto ← zdrojem
"Nedávno jsme se dozvěděli o sebevraždě a tragické ztrátě Hannah Bond.
Chtěli bychom poslat její rodině upřímnou soustrast. Naše srdce a myšlenky jsou s nimi.

My Chemical Romance jsou a vždycky budou proti anti-náslilí a anti-sebevražd. Jako skupina jsme vždy na naších akcí poskytovali pohodlí, podporu a útěchu našim fanouškům. Název a téma našeho alba "The Black Parade" je naděje a odvaha. Naše texty jsou o nalezení sil, aby jste pokračovali v životě i přes bolest a těžké časy. V poslední písni na našem albu Stojí: "I am not afraid to keep on living". Jestli vy nebo kdokoliv jiný máte deprese, nebo přemýšlíte o sebevraždě, žádáme vás abyste našli cestu a váš hlas k tomu, aby jste jednali s těmito pocity pozitivně."
Originální zpráva je tady

Frank jako voják

25. května 2008 v 20:19 F-fotky
Myslim že kdyby byl fakt ve válce tak se takhle netlemí xD

Live Frankie

25. května 2008 v 20:18 F-fotky

náš akrobat xD
Jak to hraje? xD