Červen 2008

Geeho obrázek?

30. června 2008 v 12:58 Co Gee nakreslil
Kreslil to Gerard nebo ne?


Rayovy výroky - anglicky

30. června 2008 v 12:47 R-výroky
"The song is celebrating someone's life. When someone passes, you should focus on all the good that that person has done, and try not to really think about the fact that they're not gonna be on this earth any longer, that they had an effect on you and your lives, and that's what you should take out."
(Life On The Murder Scene, about the Helena video)

Hahaha..dost dobrý :D

28. června 2008 v 19:03 | Jannica |  Fun
No řekněte... viděli jste někdy něco lepšího? :D :D
Fotky

28. června 2008 v 13:11 MCR fotky

Plastové figurky MCR

28. června 2008 v 13:00 | Jannica |  Věci s MCR apod.
Sou dokonalý... :D


Rozhovor download (Z Jakarty)

28. června 2008 v 12:54 Rozhovory
STÁHNĚTE si rozhovor s Gerardem, když byl v Jakartě (btw ta hlasitá hudba v pozadí je opravdu efektní, zvlášt, když někdo chceš vědět, o čem se baví)

Rozhovor s Geem

28. června 2008 v 12:49 Rozhovory
TADY to je.. nechci to kopírovat.
A ještě něco řeknu... nenafoukl se nám trochu? Teda spíš trochu hodně! Co se s nim kurva stalo?! Teda, ten začátek mě hodně překvapil, ale pak sem pochopila, jak to myslí. Já kdybych měla skupinu, tak to asi řeknu taky... je na tom něco pravdy. Že každej má jako nejoblíbenější skupinu tu svojí.

Pro SB od LeŇuŠe

28. června 2008 v 12:36
Díky, je to fakt pěkný=)

Pro SB od Veloburdíka =)

28. června 2008 v 12:28
Děkuju, je to moc pěkný=)

Výzo a prázdniny=)

28. června 2008 v 12:16 Moje kecy
Jupííí! 2 měsíce bez školy! No to je super! Ale zase dva měsíce neuvidim všechny kámoše..:'-( Ale to se snad přežije... Naopak zase potkám mý prázdninový kamarády xD Teda doufám... A co, jaký bylo vysvědčení? Já mám tři trojky - matika, fyzika, chemie. No jo, tohle mi prostě nejde. Sem ráda, že mám jedničku z biologie a podle mě bych si jí zasloužila i ze zemáku, ale zkazila mi to ta posledí písemka. No ale sem teprv v tercii, tak tohle vysvědčení nějak moc důležitý neni... Dost mě naštvalo, že mám dvojku z těláku! To si nezasloužim!!! Minulý pololetí sem jí měla taky a to sem vyhrála přespolní běh! Ta učitelka si na mě musela zasednout, jinak nevidim další důvod... Teď sem ještě tejden doma a pak jedu na soustředění s hip-hopem. Bohužel bez Kiki, protože ta si spletla datum, kdy se odjíždí a teď už maj zařízenou dovolenou:( Jo a víte, co se stalo? Pojedu na skautskej tábor! No to teda fakt nevim, jak to tam zvládnu. Vytáhla mě tam moje mladší teta (nebudu vysvětlovat, jakto, že mám mladší tetu, prostě jí mám a hotovo xD) Já si nedovedu představit, že tam se zelenejma skautama budu vázat uzle... xD Jo a ani náhodou se neoblíknu do zelený barvy!!!! xD Je, sem se nějak rozepsala, no to je jedno, stejně to nikdo nečte... xD Teď pudu přidat asi nějakej novej článek.. kdo už někam odjíždíte, tak pa a užijte si to!=)

Avril a bananaman zpívaj Teenangers

27. června 2008 v 13:52 Blbosti
Avril Lavigne a nějakej debil (Bananaman xD) zpívaj Teenangers...
To je strašný xD Já nemůžu... Moc jim to neladí teda =D

Frankieho příšerná image a Jamia!!!

27. června 2008 v 13:35 F-fotky
Há! Když sem psala, že má Gerard strašnou image, tak sem ještě neviděla tohle! xD Omg..co to se sebou ten Frankie provedl? xD Vyřízla sem to a zvětšila z tý fotky Franka, Jamii a nějakejch lidí... kopírujte s mym zrojem=) OMG...já ale z tohohle fakt nemůžu. Řekli byste, že je mu 27??? xD Vypadá jako můj stzrejda!
kopírujte s mym zrojem...kuju:)
.

Photoshot

27. června 2008 v 11:06 | Jannica |  Gerard official
Ten vypadá strašně xD Ty vlasy... omg.. Někdo by mu měl říct, ať si je dá zase normálně... Tohle je fakt příšerný. ááá! xD Já se mu chudákovi musim smát. Ať si vrátí svou starou skvělou image! Takhle image Vypatlaný Amík je děsná...fůj.
No, já nevim, ale připomíná mi květák:D

Best internacional band

27. června 2008 v 10:14 News
MCR vyhráli v časopise Kerrang. Sou teď Best internacional band =) Koukněte se na videjko TADY
A kopírujte s mym zdrojem. Dík.

Kresenej Frankie - by Laivine

26. června 2008 v 21:45 F-others
Tak tohle nakrelila Laivine... neni to úžasný? Mě se to děsně moc líbí. Řekla sem si, že to sem dám, udělám jí tim radost... =) Je to fakt povedený...

Avril ukradla melodii z WTTBP

26. června 2008 v 15:02 Ostatní věci
To je... příšerný. Jak si to vůbec může dovolit. Dřív sem měla Avril hodně ráda, mám celou její diskografii, ale tohle je fakt vrchol. Nejenže má pořád něco proti nim, což mě taky hooodně štve, ale ještě musí krást.

carol-kp

26. června 2008 v 14:05
Další skvělej blog najdete tu. Je o spoustě skvělých skupin, tak tam určitě zajděte;)

Britská emo kapela..

26. června 2008 v 13:17 News
Heh, než něco napíšou, tak ať si o nich něco zjistěj... kdyby jenom emo, ale oni jsou ještě k tomu z Británie xD Přečtěte si TADY něco o The Black Parade is dead (je to krátký a maj tam dvě podstatný chyby)