Listopad 2008

What's up?

27. listopadu 2008 v 16:20 Moje kecy
Okay, něco vám povim.
Myslim, že vás to nebude zajímat, ale chci se vypsat.
Ještě nevim, co s timhle blogem bude dál.

K vánocům/narozkám si přeju všechny CD My Chem originální. Určitě chápete proč, děsná kvalita, poškrábaný atp... A taky to nechci krást xD Víte, jak je vždycky před začátkem DVD, než začne film to "Film byste neukradli, CD byste neukradli,... Pirátství je krádež" no ale to je jedno no, odbočuju.

Takže chci ty CD a teď mám z toho problém. Tak po pořádku:
Včera přišla mamka, že si musíme promluvit. Že jí připadá, že sem jakoby zdrsněla (chci piercing do rtu atp... xD Kdo by nechtěl xD) no a že se prostě nechovám jako dřív.. určitě chápete, každý má nějaký svý trochu jinačí období. No a pak řekla, že mluvim dost sprostě (to sem nechápala, vždyť nemluvim). Já vůbec nic nechápala, ale pak mi to došlo, když řikala, že si hledala něco o MCR když už chci ty CD. No a kam se asi tak dostala? Ano, správně. Sem. Poznala design, mám tu o sobě spoustu věcí. No a co mám tady hned jako druhej nejnovější článek? (Teď už třetí). Ten, jak jsem se vypisovala z toho designu na oficiálkách. Teď už mi to teda nevadí, náhodou se mi ten design dost líbí:) Bylo to jenom chvilkový zatemnění, může za to víc věcí... Prostě sem to nechtěla napsat tak.. "vulgárně.." snad chápete.
A teď si budete myslet, že mám z toho problém a to teda nemám. Všechno je naprosto v pohodě. Jenom mě to prostě mrzí. Největší trest neni křičení nebo zákaz něčeho, ale když je ten dotyčnej smutnej nebo se tváří tak.. zklamaně.. vy víte..
No ale třeba je všechno jinak a já z toho dělám zbytečnou aféru. Už sem se vykecala, tak vás s tim nebudu otravovat:) Stejně nečtete dlouhý články. Já to vim!:)

No a ještě bych ráda udělala jednu věc: Mami, jestli tohle čteš... Tak promiň .. Chtěla bych říct, že taková nejsem. Ten obrázek, co sis o mě nejspíš teď utvořila, neni pravdivý. Doufám, že to chápeš. Mám těžký pubertální období:) A mám tě ráda...

Lyn je těhotná!

25. listopadu 2008 v 18:08 News
Oh, tak gratuluju:) Je to oficiální. Tady je jeden článek, co sem našla přes google, abyste mi věřili:

My Chemical Romance singer to be a dad

3 hours ago
NEW YORK (AP) - My Chemical Romance singer Gerard Way's newest creation isn't a CD - it's an upcoming baby.
A rep for the singer says Way, 31, and wife Lindsey, bass player of the band Mindless Self Indulgence, are expecting their first child. The baby is due early in the summer 2009.
The pair have been married since Sept. 4, 2007.No tak nevim, co k tomu dodat. Jenom doufám, že se Gerard nevykašle na MCR, aby mohl být s děckem. To bych nepřežila... Ale přeju jim teda hodně štěstí atp. =)

Jo a ještě jeden zdroj. MSI to maj na stránce v News!!!!

Gerard - tapety

24. listopadu 2008 v 15:40 Grafika
Zase pro zvětšení stačí kliknout... A já du umřít na hipec, tak pa...

Frankiemu spadly kalhoty xD

23. listopadu 2008 v 15:33 F-fotky
Njn... z-z-z... xD Že ano, Chemical Princess? xD No tak abyste neřekli, že to tu spí, tady máte Franka se spadlejma kalhotama...
Chudák.. xD Ale mě to teda vůbec nevadí... xD

Pár citátů - česky

21. listopadu 2008 v 16:27 Jeho hlášky
"Vždycky jsme je respektovali a brali vážně a při tvoření muziky to bereme v potaz. Oni jsou totiž stejně chytří jako my, ne-li chytřejší." - o fanouškách"Během éry 'Revenge' bylo dost těžký pochopit, co se kolem nás vlastně děje. Jako bychom ztráceli kontrolu nad svými songy - a to se stává, když je vypustíte - lidi si totiž to poselství nebo význam špatně vyloží. Pak se objevíte na titulní stránce nějakýho teen časopisu, kterýmu jste vůbec neposkytli interview, kde jenom použijí starý citáty a fotky a vy nemáte kontrolu nad tím, jak vás vylíčí. Píšou o vašem osobním životě, aniž byste jim poskytli informace, jako např. s jakou holkou byste rádi randili - to jsou totální výmysly!"Vazba s fanoušky je srdeční záležitostí: "Je to taková naše odměna. Vždycky nás potěší, když se sejdeme s děckama, co nám řeknou, že založili kapelu nebo že se dostali na uměleckou školu. Jediným poselstvím 'The Black Parade' - v podstatě příběhu o smrti - bylo inspirovat, ne poučovat nebo nutit, ale inspirovat."

Jedinej způsob, jak můžeme poslední desku trumfnout, je převrátit pár věcí, díky kterým byla tak úspěšná. Rádi bychom natočili lidštější album, víc toho ukázali a byli trochu syrovější."


"Lidi k nám vzhlížej. My bychom jim měli dát naději, dodat jim sílu. Už se toho nebojím. Chci to přijmout a smířit se s tím. Dáme jim něco, v co můžou věřit."


Zpráva o novém album

19. listopadu 2008 v 22:10 News

V novém čísle časopisu NME byl otištěn článek o novém albu MCR, zde je jeho shrnutí:
My Chemical Romance vzkázali fanouškům, že by nová deska mohla vzniknout opravdu rychle. Tito rockeři, jejichž zatím poslední LP 'The Black Parade' vyšlo v roce 2006, jsou právě zavření ve studiu a prohlašují, že mají tolik inspirace, že by nové album mohlo být dokončeno velmi brzy. Frontman Gerard Way prozradil NME: "Mám teď spoustu času na psaní. Může to trvat třeba jen dva měsíce, pak nás může políbit múza a desku ze sebe doslova vysypeme. Já jsem vypravěč i textař a na albech se snažím právě příběhy vyprávět."
Muzikant rovněž potvrdil, že se bude podílet na filmové adaptaci komiksu 'The Umbrella Academy', příběhu o rodině dysfunkčních superhrdinů. V souvislosti s jeho převedením na filmové plátno už se hovoří o Alfonsu Cuarónovi, režisérovi 'Harryho Pottera a vězně z Azkabanu'. Gerard: "Snažím se od toho držet trochu dál, i když Mike Richardson (vydavatel Dark Horse) naopak chce, abych se toho účastnil. Uvidíme, každopádně pokud se v pravý čas potkají ty správný lidi, může vzniknout opravdu parádní film."Dva měsíce a pak nový CD, to je opravdu super zpráva. Na to se dost těšim:) Ale trochu se i bojim, co z toho vznikne. Řikali přece, že bude jiný... No ale určitě to nebude nic hroznýho. Zatim to Stay (Untitled) je hodně dobrý, doufám, že to tam daj.
Jo a k TUA.... taky myslim, že by se na tom měl podílet. Vždyť přece film má být tak, jak si to představuje autor ne? Ale kdyby to režíroval fakt Cuarón, tak bych mu to s klidem svěřila. To je úžasnej režisér...

Tapety podle songů

18. listopadu 2008 v 17:07 Grafika
Když na to kliknete, bude to větší.
A nekopírovat!!!

Gerard Live

18. listopadu 2008 v 15:50 | Jannica |  Gerard live
Fotky z Project Revolution a další
(Jdu vás týrat!! xD)
Frank s hárem xD

17. listopadu 2008 v 18:26 F-fotky
Co to má s vlasama? Ale jako špatný to neni.... xD A dobře se xichtí... xD

Helena

14. listopadu 2008 v 19:45 Jak se natáčelo
Black Parade a Milano

13. listopadu 2008 v 13:23 Videa
Italský fanoušci se sebrali a s transparentama MCR vyrazili do ulic jako Black Parade...
teda jako připadá mi to ujetý. Ale zároveň možná i trochu milý.
(Občas mi přijde, že už sou MCR opravdu jak sekta... za tohle mě asi zabijete, ale když sem na to koukala, prostě mě to napadlo xD) samozřejmě si to jinak nemyslim xDWallpapers

12. listopadu 2008 v 8:45 Grafika

Klikněte na to a ono se vám to otevře... A kopírujte se zdrojem!

My Chemical Romance Wallpaper #53

Frankie citáty..

9. listopadu 2008 v 15:09 F-výroky
*"Nikdy jsem nic nestahoval. Jsem počítačový antitalent a lepší je CD si koupit."

*"Chi ted jít spát!"

*"Lidé si nás nikdy nepřestanou užívat."

*"Říkal, že jestli ho nezaměstáme, zná naše adresy, tak může přijít a sebrat nám domácí mazlíčky...

Intrerviwe: Upíři nebo vlkodlaci?
Gerard: Upíři
Frank: Upíři
Mikey: Upíři
Frank: PIRÁTI!
Ray: Momentálně mám asi radši vlkodlaky, takže jsem pro vlkodlaky.
Frank: Zrádce!


Frank a "J" na kytaře...

9. listopadu 2008 v 14:22 F-fotky
Frankie si napsal na kytaru "J" asi jako Jamia XD To je hezký... A nebo to může bejt J jako Jana (já) xD xD Ale to asi ne.... A nebo J jako Gerard (Gee přece řikal, že mu řikaj Uncle Jiggy) xD xD Jo, to bude Gerard. Určitě!!! xD