Prosinec 2008

Novinky z 28. 12. 08

30. prosince 2008 v 22:36 News
Je mi opravdu blbý, že si to nemůžu přeložit sama a musim trapně kopírovat, ale bohužel teď nemám vůbec čas. Tak snad to tolik nevadí...
Mám k vánocům novej noťas a tam totiž nejde net... A momentálně se mi zasekal i word, já to prostě neumim nainstalovat...Bob žádá všechny fanoušky o pomoc:
Ahoj všem!
Moc vás všechny prosím o laskavost - je to pro dobrou věc a zabere vám to jenom minutku.
Trochu vám to osvětlím a pokusím se nezacházet do velkých detailů. Před časem jsem zatoužil po novým psovi, tak jsme se trošku poohlídnul a našel jsem pár útulků, kam se půjdu mrknout. Přitom jsem zjistil, že jsou mezi jednotlivýma útulkama velký rozdíly. Všechny se o ty zvířata starají, ale některý víc než ty ostatní. Někde mi dokonce nemohli zavolat zpátky, ani napsat e-mail, takže pak bylo nemožný psa adoptovat. Když už jsem z toho začínal být pěkně frustrovanej, našel jsem na internetu Dukea a Dixie. Byli z útulku Magnificent Mutts. Poslal jsem tam e-mail a dostal okamžitou odpověď. Druhej den jsem se na ně jel podívat a hned mi bylo jasný, že si je odvezu s sebou. V tom útulku mě posuzovali na základě mých schopností se o ty psy postarat a nezajímala je moje mikina s Chidlren of Bodom ani blbej účes. Později se u Dukea projevila rakovina. Vozil jsem ho na chemoterapie, ale bylo mu moc špatně. Když potom umřel, Mary z útulku a její dcera se hned vydaly na hodinovou cestu k veterináři. Moc to pro mě znamenalo, protože jsem z toho byl hodně špatnej. A oni to přitom nemusely dělat, nemusely, ale udělaly to, protože jim na zvířatech opravdu záleží.
Takže... existuje jedna stránka, která daruje peníze útulku, kterej dostane nejvíc hlasů - stačí na ni zajít a hlasovat. V útulku ty peníze zoufale potřebujou. Fungujou díky darům od jinejch a pracujou tam samí dobrovolníci. Když vyhrajou, díky těm penězům budou moct fungovat dýl, což znamená, že zachrání víc psů jako Duke nebo Dixie.
Chtěl jsem, aby vám vzkaz napsala sama Dixie, ale tancuje vedle s Baileym na Andrewa WK. Zde je odkaz. Já i Dixie moc děkujeme.
http://www.care2.com/animalsheltercontest/71196.


Gerard se v nedávném rozhovoru pro MTv.com zmínil o tom, že nové album zřejmě nebude koncepční: "Natočili jsme už tři koncepční desky, takže myslím, že tahle... chci do toho jít a nepřemýšlet o nějakým určitým příběhu... Samozřejmě, že to bude svým způsobem soudržný, songy do sebe musí zapadat - právě díky tomu vznikají skvělý alba." Kdy přesně se začne následovník 'The Black Parade' natáčet se zatím neví: "V neděli by se měl zastavit Ray - možná se pokusíme nastínit, jak by měla deska vypadat... Sednout si a vytvořit jakousi kostru alba je ale těžký, protože máme hrozně málo času. Bylo by dobrý s tím začít, ale jakmile se do toho pustíte, zažene vás to do kouta. Bylo to tak i u 'Black Parade' - dokončili jsme mixování a druhej den už jsme seděli v letadle do Evropy na tiskovku. Tímhle už nechceme projít. Nechceme, aby nás nějak tlačil čas."

Bylo stanoveno oficiální datum pro vydání desky Leathermouth - 27. leden 2009. Zde najdete několik parádních fotek:-)Helena - The Sims 2

26. prosince 2008 v 11:08 | Jannica |  videa by fans
Nejkrásnější video se simíkama (Společně s Prison, to už tu je:))
Najdřív mi to nešlo pustit, protože je to až od osmnácti. To teda nevim proč :D Je to normální krásný klip.
Berte to ode mě jako dárek k vánocům:))
A jak jste si vůbec vánoce užili? Já super:)

A teď už koukejte, stojí to za to...


Krásný Vánoce přeju!:)

24. prosince 2008 v 13:43 Spřátelené blogy
A už je to tady! Všem chci popřát veselý Vánoce a hodně dárečků:) Užijte si to. A zároveň i příjemné prožití Vánočních svátků... (Znáte to, je to na každé pohlednici :D :D)
A pod celým článkem jsou skvělý přání od SB. Děkuju moc:)))


X-mess Detrius

20. prosince 2008 v 23:30 By Gerard - ostatní
Tohle je pohádka, co namluvil Gerard:) Musim říct, že je to fakt skvělý! Tak se na to rychle podívejte!
A nekopírujte prosím!!Nový fotky

19. prosince 2008 v 23:30 | Jannica |  Gerard fotky


Jingle cats xD

18. prosince 2008 v 14:33 Věci, co s MCR nesouvisí
xD xD Na tohle sem první minutu jenom seděla a zírala na to jak debil, ale pak sem se začala hrozně smát :D :D Obdivuju toho, kdo to vytvořil... Bych u toho nemohla.. xD Ale provedený je to hezky. Chápete - ta synchronizace! xD

Mám kytaru!!!

15. prosince 2008 v 22:24 Moje kecy
Muhahá :D
Normálně... já k narozeninám dostala elektiku! xD To je hrozně super...
Ani jsem vysloveně neřikala, že si jí přeju... :D Když sem jí vytáhla z pouzdra, nejdřív sem jenom zamumlala "ty vole" a zase to zavřela xD Tohle se opakovalo asi desetkrát, než sem našla tu sílu to rozbalit celý :D

Je to Cort X-2 a hraje úplně nádherně.. Ještě na to teda jako moc neumim, ale mám v plánu někam chodit...

Je tmavě červená, krásně se třpytí.. :)) Sem z ní fakt nadšená..

Tady máte obrázky.. Je to ale focený večer, takže to není moc vidět. Normálně je tmavší...Tady jí máte ještě s méďou :D :D


Interview (překlad) - Ještě z dob Revenge

9. prosince 2008 v 15:36 Rozhovory
Mám tu pro vás rozhovor ještě z dob Revenge. Tohle jsem překládala sama, takže to prosím nekopírujte!!
Můžete uvést třeba link, ale fakt to nekopčete! Dalo mi to dost velkou práci.
Děkuju.Interview: Jaké máš nejoblíbenější songy z "Three Cheers For Sweet Revenge?"

Gerard: Můj úplně nejoblíbenější je "Helena", je o mé babičce. Pak můj oblíbený song na hraní live a má oblíbená nahrávka je asi "You know, what they do to guys like us in prison". Myslím, že pro nás jako skupinu je hodně důležitý psát písničky jako Prison. Neustále bourá rozmezí toho, co může být v moderní rockové skupině a stálé práci. Myslím, že je důležitý dělat tyhle věci a riskovat. Pro tenhle důvod je to nejdůležitější song, co jsme nahráli.

Menu

9. prosince 2008 v 13:32


-Gerard Way-

____________

-My chemical romance-

My chemical romance (rozcestník)
GRAFIKA (wally, tapety na plochu...)

_______________________


__________
__________

-VOTE-

Indie hymna Milénia -tady-

The ultimate cool list (pro Gerarda) -tady-

Kerrang -tady-

Kerrang - Reader's Poll -tady--ODKAZY-

_________

Naklikávací ikonky
(Na uvádění zdroje apod.)

Pár fotek z The Umbrella Academy Signing

9. prosince 2008 v 10:01 | Jannica |  Gerard fotky
Se tak těšim, až to konečně bude natočený a v kině:)) Ale kdo ne, že jo.
Jinak ta bunda, co má na sobě, je Lyn xD Sou mu krátký rukávy xD

100_5344 by goldenappleonline.

100_5348 by goldenappleonline.

100_5350 by goldenappleonline.

100_5335 by goldenappleonline.

Frank a pes xD

9. prosince 2008 v 9:52 F-fotky
Frankie a jeden z jeho 19ti psů z garáže.. xD Myslíte, že jich má fakt 19? Podle mě nám Bob aspoň trochu kecal xD
Mimochodem: chudák pes xD

gerard_mcr_chile's photo from 12/7/08

Novej design + kecy okolo

4. prosince 2008 v 22:17 Moje kecy
Mám se fajn... Nevim, co bych tady měla kecat xD Chci říct, že mám novej design a moc se mi nelíbí... Patlala sem se s tim hrozně dlouho, vůbec mi to nevycházelo a nakonec sem zjistila, že to všechno můžu hodit do okrajů a je to xD Takže tohle byla náplň dnešího večera...

Jinak - taky se hrozně tlemíte při pročítání Gerardovejch keců na comkách? Recenze na TV, úvaha o kávovaru... teď dokonce i něco jako krátká povídka... xD Mihnul se povoláním. Měl bejt spisovatel.. Ne, takhle je to asi lepší... Ale musí se mu nechat, že slohy má dobrý xD (Ha! I Frank to řiká a to už něco znamená xD xD)

Jinak jestli máte účet na twitter, můžete si mě, jestli chcete, třeba přidat... Jsem PraseNaTerase (to jako fakt xD) Původně sem se přepsala a bylo tam "PreseNaTerase", ale naštěstí to šlo změnit xD (takhle to dopadá, když půlhodiny přemýšlíte nad originálním nickem a pořád to hlásí, že už je zabrán xD)

No tak já du pryč.. asi spát.. tak dobrou:))


Tady máte něco pro to, aby se vám lépe spinkalo xD :

Nejnovější interview

4. prosince 2008 v 19:23 F-rozhovory
Frankie promluvil o přípravách čtvrté desky a taky o tom, jak kapelu ovlivní narození malého Waye. Čtěte:

V jakém stádiu se nacházejí přípravy vaší čtvrté desky?

F: "Právě teď je to hodně předběžný, jen si tak předhazujeme nápady. Ještě jsme to ale nijak vážně neprobírali. Vlastně jsme teprve mluvili o tom, že bychom se měli tenhle měsíc všichni sejít, a až potom, někdy po novým roce, si sedneme a začneme psát nový songy. Teď se prostě jenom poflakujeme."

V uplynulých letech musel být váš život dost hektický, takže si asi potřebujete odpočinout.

F: "Přesně tak. Je moc hezký zase vidět rodinu a být součástí jejich života. Tak dlouho jsme byli pryč, že je těžký se na ty lidi, který zůstali doma, znovu napojit. Ono je totiž těžký znovu se zapojit do reálnýho života. A je vážně skvělý, že teď můžu plánovat a volat přátelům: 'Co se takhle sejít příští víkend? Co děláš? Můžeme se vidět a strávit spolu pár chvil?'."

Stalo se ti, že ses musel štípnout? Je totiž neuvěřitelné, čeho jste dosáhli. Začínali jste dost skromně a není to tak dávno, co jste hráli na malých festivalech a předskakovali jiným kapelám.

F: "Určitě. Každej den se vzbudím a říkam si, co se to sakra stalo. Pamatuju si, jak jsme jezdili v dodávce a jak jsme objížděli tyhle show, a pak se najednou vracím domů a hraju pro tisíce lidí - v halách a zemích, o kterých se mi ani nesnilo. Cítím za to obrovskej vděk - skutečně dělám to, o čem jsem jako malej sníval. Jsme si vědomí toho, jaký máme štěstí, a neuplyne den, abychom za to nebyli vděční."

Moc nás potěšila zpráva, že Gerard a LynZ očekávají prvního potomka. Ovlivní to nějak plány MCR?

F: "Ne. Prostě jenom přibyde další člen do rodiny a na to se moc těšíme. Když mi to Gerard řekl, spadla mi čelist, protože on vždycky býval ten typ, kterej tvrdil, že se nikdy neožení a nebude mít děti. A pak se to v jediným roce změnilo. Já jsem prostě šťastnej, protože on je šťastnej. O to lepší to pak bude na turné - všichni s sebou budou brát děcka a ženušky a bude to jako cestovat s rodinným cirkusem."
Gerard - Scream Awards 2008

1. prosince 2008 v 17:30 Videa
Tak nějak mě napadlo, že mi tu tohle chybí a nemělo by to chybět.. =) No tak tady máte milión rozhovorů s Gerardem ze Scream Awards. Plus v tom prvnim jenom něco mele na pódiu (a je hezky nervní xD) Jo a chudák, mě by teda nebavilo pořád odpovídat na to samý...

Hromada citátů (v aj)

1. prosince 2008 v 17:15 Jeho hlášky
Tady je odkaz na celou hromadu citátů. Nejde to kopírovat. Já sem je jako debil přepisovala, a teď jsem zjistila, že sem si to neuložila. Sem na sebe fak naštvaná:( Proč sem tak blbá a vypnu net dřív, než si ověřim, že kliknu na správný tlačítko?! xD No nic.. no...

Seznam Spřátelených blogů

1. prosince 2008 v 17:00 | Jannica |  Spřátelené blogy
No tak tady mám seznam, už se v tom moc nevyznám:) Děkuju všem, kdo píšete komentáře, vážím si toho:)