Květen 2009

Bandit Lee Way

29. května 2009 v 15:07 | Jannica |  News
Chcete podrobnosti? Tady je máte:)


Mindless Self Indulgence bassist Lyn-Z and her husband, My Chemical Romance vocalist and comic book writer Gerard Way, welcomed a baby girl into the world yesterday afternoon.

Their daughter, Bandit Lee Way, was born in Los Angeles at 2:57 P.M. on May 27th and weighs 6 lbs., 5.6 oz. "Everyone is healthy and happy." Says a rep for the couple.

Gerard said he is "very excited" about fatherhood, adding: "I don't know that I ever thought about having a kid, but then I also didn't expect to meet Lyn-Z. When I met her I knew she'd be the one person I could have a kid with."

Lyn-Z and Gerard were married in September 2007 after MCR and MSI toured together on Linkin Park's Projekt Revolution. They announced the pregnancy in November. This is their first child.

Click Here to read MSI blog post.Můj překlad:

Bassistka Mindless Self Indulgence a její manžel Gerard Way, zpěvák My Chemical romance a komiksový spisovatel, přivítali včera odpoledne na svět malou holčičku.

Jejich dcera, Bandit Lee Way, se narodila v Los Angeles ve 14:57h, 27. května. Váží 6liber, 5.6 oz. "Všichni jsou zdraví a šťastní," říká zástupce dvojce.

Gerard řekl, že je "velmi rozrušený" ohledně otcovství a dodal: "Nikdy jsem nemyslel na to, že bych mohl mít dítě, ale to jsem také nečekal, že potkám Lyn-Z. Když jsme se setkali, věděl jsem, že ona je ta jediná, se kterou dítě mít mohu."

Lyn-Z a Gerard se vzali v září 2007 po tourné MCR a MSI na Projectu Revolution od Linkin Park. Oznámili těhotenství v listopadu a toto je jejich první dítě.

Tady si můžete přečíst MSI blog post.

Už je to na světě!:)

28. května 2009 v 16:46 | Jannica |  News
Gerardovi a Lyn se včera ve 14:57 hodin jejich času narodila dcera Bandit Lee Way. Informoval o tom Mikey na oficiálce ("Congrats to my friends Gerard and Lindsey who are first time parents as of 2:57pm PST. Welcome Bandit Lee Way...! You are such a Blessing!!")
Tak já taky gratuluju, musí mít oba určitě děsně velkou radost:)

Děkuju za zprávu SharpestHell, když jsem si to přečetla, málem jsem upadla na zem:D

Warped Tour - shoot

26. května 2009 v 21:30 | Jannica |  Photoshooty
Víc jsem toho nesehnala, ale stejně tam jsou pořád všichni stejní:DNews o TUA

23. května 2009 v 23:25 News
Taky se tak těšíte? Sice mi nepřipadá TUA jako nějaký závratně dobrý komiks, ale určitě se ráda podívám na to, co z toho udělá film:)
Ale přednější je mi teda nový CD, tak ať řeší dřív radši nahrávání a ne filmy."Mám za sebou víkend, kdy proběhlo několik mítinků. Mark Bomback, kterej píše scénář, kvůli tomu přiletěl z New Yorku. Setkali jsme se u mě doma, celej den jsme mluvili o prvním filmu, scénáři, o věcech, který do filmu přidáme, abychom víc osvětlili celou tu mytologii, o věcech, který jsme z původního komiksu museli vypustit. Chceme, aby vzniknul solidní film.
Druhý setkání proběhlo tak, že jsme se sešli s pár lidma z Universalu a s Mikem Richardsonem a Scottem z Dark Horse Entertainment. Mluvilo se o samotným filmu a o Markově scénáři.
V tuhle chvíli vlastně jenom čekáme - Mark má totiž ještě jiný závazky. Až je splní, vrhne se na scénář. Teprve pak se budeme moct pohnout dál."
Celý rozhovor o TUA najdete zde

zdroj: mychemicalromance.cz


Má kresba - Gerard, Clockwork Orange

19. května 2009 v 11:30 | Jannica |  By me
No, tak jsem si kreslila:) Nic moc, ale myslim, že je to jeden z mých povedených obrázků. Sama se divim tomu, co se na tom papíře vytvořilo:D
A ještě k tomu mi to vůbec nešlo naskenovat, udělalo se to takový celý vybledlý a divný... no, dejme tomu:D
Je mu to alespoň trochu podobný?


Sexiest Vegetarian 2009

19. května 2009 v 8:33 News

Hlasujte pro Franka ZDE.
Gerard imituje Raye

10. května 2009 v 21:19 Videa
Já se mu ani nedivim, Ray je vážně vtipnej:DVampires Will Never Hurt You - Live

5. května 2009 v 15:25 | Jannica |  Live videa


Hrozně ráda koukám na videa z časů, kdy ještě MCR nebyli tak moc slavní a měli takovouhle hrstku fanoušků:) Má to svý kouzlo...
Save And Sound

1. května 2009 v 13:08 Fotky z klipů

Tak se po dlouhé době zase hlásím a přináším vám poněkud nekvalitní fotky z tohohle klipu. Teď půjdu asi spát, protože jsem v noci spala jenom tři hodiny a jsem z toho teda dost unavená. A je mi blbě.
Snad jste na mě ještě nezapomněli, když jsem taková neaktivní.

BTW: Líbí se vám mokrý Gerard? Mě ne! :D