Srpen 2009

Nová fotka z Japonska

17. srpna 2009 v 9:02 | Jannica |  MCR fotky
Tak jsem se vrátila z dovolený, bylo to super. Největší zážitek je, když na mě z hlubiny vybafl obrovský černý potápěč (lekla jsem se tak, že jsem kraulovala ke břehu takovou rychlostí, jakou jsem ještě nikdy neplavala :D) A chudáka potápěče jsem při tom úprku docela pokopala...

Nebudu sem kopírovat všechny news, stejně si to přečtete na český oficiálce. Taky se vám tak líbí to, co Gerard napsal na stránky? :) Je milej. A jak Gabriel nakreslil Bandit... proč mi to připomíná No.1 z TUA? :D

A k téhle fotce: Je celkem povedená, ne?:) Lepší než ta předtím.


Fotka ze Summer Sonic

8. srpna 2009 v 10:08 | Jannica |  MCR fotky
Dělá to ten foťák nebo jsou všichni vážně tak tlustí? :D Ne, to se mi asi jenom zdá. Nevypadaj tam tak špatně.
A jedu pryč, do Chorvatska. Tak se s vámi loučím, mějte se tu zatim hezky:)


Zase o novém albu - rozhovor MTV

5. srpna 2009 v 8:01 | Jannica |  News
V příštím roce? V příštím roce?! Myslela jsem, že to má vyjít v tom letošním! Alespoň to říkali minulý rok:/ A v r. 2010 rovnou mohou říct, že zase až za rok.
Hodně věcí, co tady v tom říká se mi teda moc nelíbí. Ale tak je to jejich práce, ať si s tim dělaj to, co uznaj za vhodný. Nebudu jim do toho kecat, nebudu se na to těšit a prostě pak uvidim, co z toho vzejde.


Nový článek na MTV.com, v němž se Gerard rozpovídal o nové desce:
"V souvislosti s našim čtvrtým albem se hodně mluvilo o punkových prvcích. Jednou jsem totiž řekl, že už to nebude tak pestrý, žádná kapela v průvodu, a lidi tak nějak začali předpokládat, že to bude punková deska. I když je pravda, že je to trochu agresivnější, já bych to ale spíš nazval oslavou rock'n'rollu. Myslím, že je to takovej milostnej dopis věnovaný rock'n'rollu. Tak nějak jsme se stali americkou rock'n'rollovou kapelou a jsme na to moc pyšní. A právě to touhle deskou oslavujeme. Žádná agenda, žádný poselství, jenom čistej rock'n'roll."
Wayova slova potvrzuje i fanouškovská nahrávka nového songu "Death Before Disco", který zazněl v pátek na show v losangeleském klubu The Roxy. Kapela navíc naverbovala producenta Brendana O'Briena - spolupracoval např. s Brucem Springsteenem, Pearl Jam nebo Mastodon - aby dohlížel při nahrávání. Gerard: "Jsme hrozně rádi, že můžeme s Brendanem pracovat. Je skvělej, strašně si to užíváme. Je to totální bomba. Mám pocit, že už budeme brzy hotoví. Teď zrovna trackujeme, ale název desky ještě nemáme, což je bláznivý - je to poprvé, co jsme tak daleko, aniž bychom znali jméno alba. Vlastně jsem z toho nadšenej, protože v tuhle chvíli můžeme použít cokoliv. Co se týče songů, jsem s nima hrozně spokojenej."
Podle Waye ještě není známo datum vydání, přesto dodává: "Myslím, že nic nezkazím, když řeknu, že deska vyjde v příštím roce". Nové album nebude koncepční, což je pro MCR nová zkušenost. "Vlastně je to osvobozující," tvrdí Way. "Píšu texty podle toho, kam mě navádí melodie, nemusím tam nic násilně šroubovat, aby to zapadalo do příběhu. Každá písnička má příběh svůj vlastní. Některý jsou přímočarý, ze života, něco, co se mi přihodilo, jiný jsou zase fikce, protože jsem se toho nechtěl vzdát. Na 'Three Cheers for Sweet Revenge' se mi líbilo, že i když to bylo album koncepční, s každým videem, každým singlem jsem brali lidi na cestu. To se nám s 'The Black Parade' nedařilo, s ní jsme se drželi té pevné vize až do konce. Tentokrát to ale bude pokaždé o něčem novým."


http://mychemicalromance.cz/

Nový songy MCR v Roxy!

2. srpna 2009 v 13:19 | Jannica |  Live videa
Live songy z novýho alba... Co na to řikáte? Mě teda připadaj všechny tři dost podobný. MCR se podle mě hodně změnili, ale na týhle kvalitě nemůžu moc posoudit jestli se mi to líbí nebo ne. Každopádně to zatim ujde.Kiss The Rain:


Drugs:

Death Before Disco: