Září 2009

Opět řeči o novém albu + hlasování + videa ze Sumer Sonic

29. září 2009 v 12:32 | Jannica |  News
Takže za prvé. Hlasujte TADY v soutěži o kapelu roku. I když upřímně myslím, že je to hned ztracený, když je dali do duelu s Nirvanou. Ale tak nebudu házet flintu do žita a zkusím třeba držet palce :D

A ta druhá zpráva je docela... teď nevím, jestli úděsná nebo kladná. Každopádně já se těšila, že s příchodem nové desky v sobě objevím spoustu dalších srdceryvných a depresivních pocitů, ve kterých se budu moct babrat, šťourat se v nich a zhoršovat je do neúnosnosti, a ono nic :/ :D

Tohle je teda z časáku Alternativ Press (Teď sem si vzpomněla - tenhle časák jednou udělal moc hezkej shoot, pokud si ho chcete připomenout tak ho mám zde)
"Byla to pro nás výzva - chtěli jsme natočit skvělou desku bez toho, abychom se cítili mizerně," prozrazuje zpěvák My Chemical Romance Gerard Way o následovníkovi 'The Black Parade'. "Když jsme se poprvé sešli všichni ve studiu, ptal jsem se: 'Tak kdo si to chce tentokrát pořádně užít?' Chtěli všichni," směje se. Stále nepojmenované album, které by mělo vyjít začátkem příštího roku, je tedy, co se týče zvuku a textů, velmi přímočaré. "Při nahrávání jsem dost často opakoval, že čím jednodušší, tím lepší. Bude to prostě jednoduchej, bezstarostnej rock'n'roll."
Aby dosáhli soundu, jaký si přáli, přibrala kapela producenta Brendana O'Briena. Nečekejte však, že by MCR na nové desce ubrali, vždyť vzorem pro ni bylo album The Who 'Who's Next'. Way: "Vím, že jsem o naší desce mluvil jako o milostném dopise psaném rock'n'rollu - tím také je - to ale neznamená, že nemá, co říct. Není to tak, že by neobsahovala žádná témata nebo že není osobitá. V našem podání je rockový album pěkně divoký a ambiciózní."

A ještě tedy ta třetí věc: Videa
6:04 začíná ten rozhovor s MCR... je to celkem krátký.


Části I´m not Ok, Welcome to the black parade a Famous Last words. Mohli by někdy nezahrát třeba Thank you for a venom nebo něco takovýho. A proč se Frank válí na zemi v něčem, co je příbuzné s Gerardovým pyžamem? Ne, to se mi asi jen zdá.

Many faces of Frank Iero... :D

22. září 2009 v 15:16 | Jannica |  F-fotky
Aneb jak hezky se Frank umí tvářit :D"Novej" Gerard - Magazin Buzz

16. září 2009 v 22:04 | Jannica |  Gerard - samostatné fotky
Omlouvám se, že teď nepřidávám, ale nějak nemám čas ani náladu. Teď se to snad zlepší;)

Tohle je nejspíš relativně nová fotka z magazínu Buzz, což je Japonský (Předpokládám). Taky se vám zdá, že na každý fotce vypadá úplně jinak?


Cancer, Teenagers - Má verze na klavír

1. září 2009 v 11:52 | Jannica |  By me
Mám děsně rozladěnej klavír (je posunutej o čtvrt tónu). Ale toho si nevšímejte, stejně kdybych vám to neřekla tak to třeba ani nevíte :D Jen jsem měla potřebu na to upozornit.

Tyhle dvě písničky nejsou zdaleka tak těžký jako WTTBP, ale zato se mi určitě víc líbí:) Cancer miluju protože je takvoý pomalý a dá se na tom hodně udělat a Teenagers je ze začátku trochu nudný, protože se opakuje, ale taky mě to moc baví. (To, to má znázorňovat kytarový sólo jsem si nějak vymyslela, postupem času to pořád nějak upravuju, protože se mi to stále nezdá :D)

Tak to prosím zkoukněte a budu ráda za nějaký komentář, třeba i za kritiku:)